O mnie

Witajcie!

Nazywam się Sylwia. Zawodowo copywriter, prywatnie miłośniczka pięknych wnętrz.

Odkąd pamiętam, miałam wiele różnych zainteresowań. Przerabiam wszystkie meble, które zdążyły mi się znudzić, bawię się programem do aranżacji wnętrz, tworzę wszelkiego rodzaju dekoracje, czasami wymyślam je sama, innym razem czerpię inspiracje z gotowych projektów DIY. Moim najnowszym hobby jest pirografia – wypalanie w drewnie. Kocham też czytać (czasami sama napiszę małe opowiadanko), maluję, rysuję, uwielbiam tatuaże.

Doszłam do wniosku, że zajmowanie się dziesiątakami rzeczy naraz jest totalnie chaotyczne. Stwierdziłam, że czas na uporządkowanie mojego hobbystycznego bałaganu. Postanowiłam stworzyć przestrzeń, do której wrzucę pokaźną część swoich pomysłów. Tak właśnie powstał blog Kreatywnehobby.com.

Witryna jest zbiorem prostych w wykonaniu i jednocześnie efektownych projektów DIY. Znajdziesz tu, Drogi Czytelniku, instrukcje jak, krok po kroku, wykonać samodzielnie zjawiskowe dekoracje, namalować obraz lub odnowić stary mebel. Przekonasz się, że nie trzeba być profesjonalistą, aby tworzyć piękne dzieła!

Odwiedź Konstruktywne.com i odkryj w sobie artystę!

Reklama