PLAKATY DO DRUKU

polecane

FALA – ABSTRAKCYJNY OBRAZ NA DREWNIE – ACRYLIC POURING

Fala to namalowany techniką malarską pouring painting przykład sztuki współczesnej. Jako podobrazie posłużył tutaj dekoracyjny, oszlifowany kawałek drewna. Obraz stanowi unikalne, abstrakcyjne ujęcie bałwanów morskich rozbijających się o piaszczysty brzeg plaży.

.

Darmowe plakaty do druku

Darmowe plakaty do druku robią prawdziwą furorę wśród miłośników pięknych wnętrz na całym świecie. Samodzielnie drukowane plakaty stanowią świetną i często tańszą alternatywę dla obrazów nabytych w sklepie. Oprawione w ramkę i oszklone, stają się przepiękną dekoracją dla ścian każdego nowoczesnego domu.

Poniżej znajdziesz zbiór darmowych plakatów, które możesz wydrukować w domu, przy użyciu standardowej drukarki lub w studio fotograficznym na papierze do zdjęć. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie wzory dostępne są w wysokiej jakości, formacie PDF, w dwóch rozmiarach do wyboru: A4 (210×297 mm.) i plakatowym (420×590.4 mm.). Aby pobrać plakat, wystarczy nacisnąć przyciski „pobierz”, znajdujący się u dołu każdego z projektów. Wybierz wzór idealny dla Twojego domu i tchnij ducha świeżości w każde wnętrze. Życzę miłej, kreatywnej zabawy.

*Produkty jedynie do użytku własnego. Plakaty nie mogą być sprzedawane.

najnowsze posty

.

Follow Me

Get new content delivered directly to your inbox.

Reklama